Penel i zi

1200 L

Peneli thekson pamjen sa hap e mbyll sytë!

Përshkrim

Falë aplikuesit të tij, shumë të lehtë për t’u përdorur, ju mund të krijoni të gjitha pamjet: nga një vijë e hollë dhe precize, te një vijë më e trashë për një rezultat më të theksuar.
Formula e tij vegane është e pasuruar me ujë qetësues të lules së misrit, e përshtatshme edhe për sytë e ndjeshëm dhe mbartësit e lenteve të kontaktit.

Këshilla për aplikim:Vizatoni një vijë të hollë për të theksuar vijën e sipërme të qerpikëve, ose më të trashë për një pamje edhe më intensive. Nëse dëshironi një rezultat edhe më të theksuar, aplikojeni disa herë radhazi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Penel i zi”

SKU: 95870
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara