Peceta pastruese me alga – Për lëkurë normale në mikse.

990 L

Largon makijazhin dhe freskon lëkurën me një lëvizje te vetme.

Përshkrim

Pecetat pastruese Ultra-Freski, e lënë lëkurën të butë dhe të pastër. Locioni pëbërës është i pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.

Avantazhet:
• Peceta të përbëra nga fibra druri 97% të riciklueshme.
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë. Mbylleni paketimin pas përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Peceta pastruese me alga – Për lëkurë normale në mikse.”

SKU: 95938
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara