-50%

Pastrues në formë shkume me alga 150ml- Për lëkurë normale në mikse.

L900

Freskon, oksigjenon dhe pastron butësisht fytyrën.

Përshkrim

Pastruesi në formë shkume liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër, të butë, të hidratuar, rrezatuese dhe plot freski. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Pa sulfate.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë dhe shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg ambienteve me lagështi.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pastrues në formë shkume me alga 150ml- Për lëkurë normale në mikse.”

SKU: 95994
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën