Pastrues në formë kremi për lëkurë të ndjeshme 125ml

L1,190

Pastron dhe redukton skuqjet në lëkurën tuaj.

Përshkrim

Pastruesi në trajtën e kremit për lëkurë të ndjeshme, largon make up-in dhe çdo papastërti nga lëkura juaj. Ai nuk e than lëkurën, por e lë atë të butë dhe pas 1 muaj përdorimi skuqjet në lëkurën tuaj do të reduktohen me 73%.
Avantazhet:
• 94% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Vegane
• Pa sulfate
• Pa vajra minerale, pa alkool, pa parfum, pa silikon
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në lëkurë të thatë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pastrues në formë kremi për lëkurë të ndjeshme 125ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 57256
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara