-50%

Parfum Bloom In Love 50ml

2450 L

Përhapni dashuri rreth jush!

Përshkrim

‘’Një buqetë e gjallë me lule, që ndërthur butësinë e Jaseminës, rrezatimin e Nerolit dhe shkëlqimin e Bergamotit “- Caroline Dumur, Perfumer.

Ngjyra rozë, portokalli dhe blu në neon shprehin një moto të re: Dashuro, Lulëzo, Shkëlqe!

Avantazhet:

  • 89% e përbërësve me origjinë bimore
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Parfum Bloom In Love 50ml”

SKU: 11594