Paletë Pink Granite

2190 L

Paleta perfekte për të krijuar një pamje romantike në smokey rose.

Përshkrim

Paleta përmban katër nuanca super të pigmentuara që variojnë nga tonalitet e lehta (rozë) deri në ato më të forta (vishnje). Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe për përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

  • Me lule misri organike
  • Formulë vegane
  • Paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim:

  1. Theksoni qepallën e syrit me Bordeaux Mat (4) dhe përhapeni deri në pjesën e poshtme të vetullës.
  2. Aplikoni Copper Rose (3) në këndin e jashtëm të qepallës.
  3. Aplikoni Rose Doré (2) në pjesën tjetër të mbetur të qepallës.
  4. Aplikoni Rose Nacré (1) në cepin e brendshëm të syrit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Paletë Pink Granite”

SKU: 51727
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara