-20%

Paletë Black Granite

L1,752

Paleta perfekte për të krijuar një smokey eye look.

Përshkrim

Paleta përmban katër nuanca super të pigmentuara që variojnë nga tonalitet më të hapura të grisë deri tek e zeza. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

  • Me lule misri organike
  • Formulë vegane
  • Paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim:

  1. Theksoni qepallën e syrit me Noir Mat (4) dhe përhapeni deri në pjesën e poshtme të vetullës.
  2. Aplikoni Gris Nacré (3) në këndin e jashtëm të qepallës.
  3. Aplikoni Metallic Silver (2) në pjesën tjetër të mbetur të qepallës.
  4. Aplikoni Pearly White (1) në cepin e brendshëm të syrit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Paletë Black Granite”

SKU: 51731
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën