Paletë Lande Océane

3200 L

Paleta ideale për të krijuar look-e të ndryshme shumëngjyrëshe.

Përshkrim

Paleta përmban një harmoni tonesh të ngjyrave të oqeanit, frymëzuar nga shëtitjet në brigjet e Oqeanit Atlantik, Brittany. Duke filluar nga tonalitetet e blusë deri tek tonet rozë e gold, Lande Océane është ideale për të krijuar look-e të ndryshme shumëngjyrëshe. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

  • Me lule misri organike
  • Formulë vegane
  • Paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim: Skanoni kodin QR në pjesën e pasme të paletës Lande Océane dhe do të zbuloni tutoriale të ndryshme për të krijuar look-un tuaj ideal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Paletë Lande Océane”

SKU: 51734