Paletë Catch the Magic

990 L

Tre ngjyra së bashku në një mini paletë që mund ta merrni lehtësisht me vete kudo.

Përshkrim

Paleta Catch the Magic përmban tre nuanca harmonike, lehtësisht të kombinueshme për një pamje magjepsëse. Sapo ta hapni paletën do të vini re tutoriale që ju vijnë në ndihmë për të krijuar look-e sa më trendi dhe magjepsëse.

Këshilla për aplikim:

  1. Aplikoni nuancën mesatare në të gjithë qepallën e syrit në mënyrë të barabartë.
  2. Shtoni nuancën gold në pjesën e sipërme të qepallës dhe përziejeni me nuancën mesatare.
  3. Më pas aplikoni nuancën e errët, në të njëjtën kohë aplikojeni edhe në qerpikët e poshtëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Paletë Catch the Magic”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 93475
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara