Paletë Lande Ambrée

3200 L

Ideale për të krijuar një pamje nga më natyrale deri tek ajo më e guximshmja.

Përshkrim

Paleta përmban një harmoni tonesh të ngrohta frymëzuar nga ngjyrat e ndezura të perëndimit të diellit dhe peisazheve të Breton. Duke filluar nga tonalitetet kafe deri te e kuqja e zjarrtë dhe ngjyra e artë verbuese, Lande Ambrée është ideale për të krijuar pamjet tuaja nga më natyralet deri tek ato më të guximshmet. Formula e saj vegane është e pasuruar me lule misri organike, e cila është e përshtatshme për sytë e ndjeshëm dhe përdorueset e lenteve të kontaktit.

Avantazhet:

  • Me lule misri organike
  • Formulë vegane
  • Paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Këshilla për aplikim: Skanoni kodin QR në pjesën e pasme të paletës Lande Ambrée dhe do të zbuloni tutoriale të ndryshme për të krijuar look-un tuaj ideal.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Paletë Lande Ambrée”

SKU: 51732