Mprehëse thonjsh

290 L

Pret menjëherë thonjtë tuaj.

Përshkrim

Kjo mprehëse pret menjëherë thonjtë tuaj. Ajo është prej çeliku dhe me një limë e cila siguron thonj pefekt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Mprehëse thonjsh”

SKU: 44192
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara