Maskë & balm riparues (2 në 1)- 200 ml

990 L

Riparon në thellësi: Flokë 20x më të fortë.

Përshkrim

Kjo maskë 2 në 1 me vaj JOJOBA, riparon fibrat e flokëve dhe I riparon ato. Pas çdo aplikimi flokët forcohen dhe bëhen 20 herë më rezistent.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.
Anët positive: Tekstura balm aplikohet nga rrënjët, në mënyrë që të riparojë të gjithë gjatësinë e flokëve. Maska aplikohet para ose pas shampoos, në flokë të thatë dhe të lagur.
Angazhimi jonë:
– 98% e përbërve me origjinë bimore
– Agave e kultivuar në agrokultura organike
– Formulë lehtësisht e degradueshme, pa silikon
– Eco-tubet e dizenjuar me 25% më pak plastikë se një tubet standart
Këshilla për aplikimin:
2 në 1: Para dhe pas shampos
Pas shampoos, aplikojeni në flokë të lagur nga rrënjët. Lëreni për 3 minuta. Shpërlajeni.
Para shampoos, për efekt më riparues, në flokë të thatë. Lëreni per 10 minuta. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë & balm riparues (2 në 1)- 200 ml”

SKU: 64243
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara