Maskë ushqyese 2 në 1 – 200 ml

L990

Veprim I dyfishtë: Ushqen dhe nuk lejon të thahen flokët.

Përshkrim

Kjo maskë 2 në 1 me vaj avokado, e pasur me acid yndyror, rikthen dhe mirëmban balancën yndyrore të flokëve falë veprimit të dyfishtë: 1. Siguron lëndët ushqyese thelbësore për fibrën e flokëve
2. Fikson këto elemente në zemër të fibrave të flokëve për të luftuar tharjen e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Maska ka teksturë kremoze, përdoret para ose pas larjes me shampo, në flokë të lagur e të thatë. 95% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë ushqyese 2 në 1 – 200 ml”

SKU: 66034
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën