-50%

Maskë riparuese & anti-polucion – 75 ml

L1,450

Forcon lëkurën dhe zbut efektet negative te polucionit. Formulë e mbrojtur me 4 patenta anti rrudhë.

Përshkrim

“Kjo maskë riparon lëkurën dhe I jep shkëlqimin e duhur. Lëkura është e zbutur dhe lodhja nuk do të vërehet më. Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen
( ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.

Avantazhet: -91% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale, pa silikon, pa ngjyrues

Mënyra e aplikimit: Aplikoni maskën në të gjithë fytyrën duke shmangur zonën e syve. Lëreni për 5-10 min dhe largoni pjesën e mbetur me pambuk. Maska aplikohet 2 herë në javë, pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë riparuese & anti-polucion – 75 ml”

SKU: 20266
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën