Maskë për thonjtë “Go Green”

1290 L

Heq manikyrin duke i lënë thonjtë të butë dhe të shëndetshëm.

Përshkrim

Maska për heqjen e manikyrit është e pasur me vajin e bajames. 96% e përbërësve janë me origjinë bimore dhe nuk ka përmbajtje acetoni. Heq lehtësisht dhe butësisht manikyrin duke i lenë thonjtë dhe kutikulat plot shkëlqim dhe të hidratuara.
Këshilla për aplikim:
1. Merrni pak nga xheli dhe aplikojeni tek thonjtë e lyer.
2. Lëreni për 1 min.
3. Më pas largojeni me anën e një pambuku.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë për thonjtë “Go Green””

SKU: 08291
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara