Maskë për flokë të lyer 200 ml

0 out of 5

1400 L

Ruan ngjyrën dhe riparon flokët.

Përshkrim

Maska e pasuruar me uthull mjedre, ushqen flokët, ruan ngjyrën e tyre dhe riparon dëmtimet e shkaktuara nga boja. Ajo zbut flokët dhe u fal atyre shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni pasi keni shpërlarë shampon, në gjatësi dhe maja. Lëreni 3-5 min dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 36276
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara