Manikyr me xixa

Sale

Manikyr me xixa

L345

Për thonj me shkëlqim verbues.

Përshkrim

Zbuloni nuancat me xixa të koleksionit të ri të manikyrëve. Manikyri ka një teksturë inovative me Elemi resine cila thahet shpejt dhe qëndron gjatë. Furça e tij fizionomike ju ofron një ngjyrë uniforme, me një veprim të vetëm. 0 % Toluene, formaldehyde, camphor, phthalate.

Informacion shtesë

Color

argent paillete, or paillete

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Manikyr me xixa”

SKU: 42160
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?