Manikyr me efekt metalik

-50%

Manikyr me efekt metalik

L345

Shtoni thonjve tuaj një efekt metalik.

Përshkrim

Zbuloni nuancat me efektmetalik të koleksionit të ri të manikyrëve. Manikyri ka një teksturë inovative me Elemi resin e cila thahet shpejt dhe qëndron gjatë. Furça e tij fizionomike ju ofron një ngjyrë uniforme, me një veprim të vetëm. 0 % Toluene, formaldehyde, camphor, phthalate.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Manikyr me efekt metalik”

SKU: 40573
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?