Manikyr Go Green me shkëlqim

490 L

Përshkrim

Kompletoni pamjen tuaj festive me manikyrin Go Green, pjesë e edicionit të limituar të festave. Formula e tij është e pasuruar me vaj kokosi dhe ekstrakt bambuje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Manikyr Go Green me shkëlqim”

SKU: 35771
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara