Locion mafifikues – 150 ml

-20%

Locion mafifikues – 150 ml

L792

Locion matifikues, zbut lëkurën dhe e përthan atë.

Përshkrim

Locioni me pluhur te cajit Boreal matifikues ju siguron një lëkurë të bukur falë formulës së tij dypërbërse tonik+pluhur. Sebumi I tepërt absorbohet menjëherë . Cilësia e lëkures rafinohet dita ditës. Ky locion ka veti ribalancuese vepron thellësisht në lëkurë duke korrigjuar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe strukturën e lëkurës. Avantazhet: 98% përbërës jane me origjinë natyrore. Pa vajra minerale, pa silikon. Jo yndyrore. Shishe e riciklueshme. Këshilla e përdorimit: Tundeni shishen derisa locioni dhe pudra te përzien së bashku. Vendosni locionin në pëllëmbën e dorës ose në një pambuk dhe më pas shpërndajeni në të gjithë lëkurën. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje për një pastrim perfekt të lëkurës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Locion mafifikues – 150 ml”

SKU: 38436
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?