Laps preçiz për vetullat

Sale

Laps preçiz për vetullat

L792

Një laps vetullash me preçizion të lartë, I cili qëndron 12 orë

Përshkrim

Falë majës së hollë, ky laps strukturon vetullën tuaj dhe qëndron për 12 orë. Ai ka 3 nuanca, për tu përshtatur me ngjyrën e lëkurës tuaj. Këshilla për përdorimin: Përdorni furçën për të krehur vetullat dhe me pas përdoni lapsin për tër konturuar dhe mbushur vetullën. Përdorni përsëri furçën për një vetull shumë natyrale.

Informacion shtesë

Color

Brun, Cendre, Chatain

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps preçiz për vetullat”

SKU: 54710
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?