Laps për sytë jetëgjatë

Aleati juaj për një pamje perfekti nga mëngjesi në mbremje

Përshkrim

Ditët tuaja janë të mbushura me aktivitete, të papritura, emocione. Lapsi i syve jetëgjatë është aleati juaj për një pamje perfekte nga mëngjesi në mbrëmje. Ai aplikohet lehtësisht, falë teksturës së tij kremoze. Avantazhet: Lapsi ka një prehëse të inkorporuar. Ai është kundër ujit, i reziston lotëve dhe djersitjes. Pa vajra minerale; pa silikon. Lapsi aplikohet në 2 mënyra: 1: Për të vijëzuar kapakun e syrit; 2. Për të hijëzuar kapakun e syrit (shpërndajeni me gisht ose furçë).

Informacion shtesë

Color

, , , , , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps për sytë jetëgjatë”

SKU: 21917

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara