Laps kremoz për buzët 2.5gr

Sale

Laps kremoz për buzët 2.5gr

L490

Lyeni buzët tuaja me ngjyra të gjalla e rrezatuese.

Përshkrim

Lapsi ka një teksturë hidratuese e cila shkrihet në buzët tuaja. Ai ka 12 nuanca dhe nuk ka nevoje për mprehëse. Pa paraben.

Informacion shtesë

Color

mauve tendre, orange sanguine, pourpre lumineux, rose clair, rose sompteueux, rose sorbet, rouge aquarelle, rouge bordeaux, rouge flamboyant, rouge profond, rouge vif, sable dore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Laps kremoz për buzët 2.5gr”

SKU: 12153
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?