Krem zero pore – 30 ml

-25%

Krem zero pore – 30 ml

L1,275

Kujdesi pa papërsosmëri dhe zero pore

Përshkrim

Ky krem me teksturë të lehtë dhe pa silikon zbut strukturën e lëkurës dhe përthan sebumin për një lëkurë perfekte. Kremi është i pasuruar me pluhur te cajit Boreal me veti ribalancuese I cili vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papersosmeritë dhe rafinon strukturën e lëkurës. . Avantazhet: 94% përbërës jane me origjinë natyrore. Pa vajra minerale, pa silikon. Jo yndyror. Amballazhë lehtësisht i degradueshem. Këshilla e përdorimit: Përdoreni pas kremit te dites në të gjithë fytyrën ose në zona të caktuara. Mund ta ripërdorni disa herë gjatë ditës mbi zonat më me shkëlqim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem zero pore – 30 ml”

SKU: 39567
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?