Krem ushqyes për flokët- 150 ml

L990

Ushqen flokët për 24 orë.

Përshkrim

Ky krem ushqyes me vaj avokado, i pasur me acid yndyror, siguron lëndët ushqyese për të rivendosur balancën yndyrore të flokëve dhe e ruan atë për 24 orë. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: Kremi ushqen flokët për 24 orë, pa i yndyrosur. 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshmëm. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni një sasi të vogël në gjatësinë e flokut dhe te majat. Pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem ushqyes për flokët- 150 ml”

SKU: 75508
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën