Krem super hidratues non stop për 48H – Lëkurë normale në të thatë, 50 ml

1600 L

Non-stop hidratim për 48h

Përshkrim

Falë këtij kremi super hidratues, lëkura ushqehet menjëherë dhe rifiton rehati. Për 48 orë lëkura është vazhdimisht e hidratuar, e freskët dhe plot jetë nga mëngjesi në darkë.Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset: -teksturë kremoze dhe e rehatshme për lëkurën; – pa paraben; – pa vajra minerale; – kavanoz qelqi i riciklueshëm, karton nga pyje të menazhuara në mënyrë të qëndrueshme. Mënyra e aplikimit: Aplikoni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe darkë. -Testuar dermatologjikisht, studim klinik në 22 raste dhe rezultoi hidratim 48 orë pas 2 javësh aplikimi në mëngjes dhe darkë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem super hidratues non stop për 48H – Lëkurë normale në të thatë, 50 ml”

SKU: 42647