-30%

Krem riparues dhe anti polucion me spf 50 – 30 ml

2590 L

Riparon lëkurën dhe e mbron nga rrezet e dëmshme të diellit.

Përshkrim

Kremi Elixir Botanique me spf 50 riparon, mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit dhe e detoksifikon atë. Falë ekstraktit të superkoncentruar të Aphloia-s, kremi lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen (ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues për rrudhat e para apo parandalimin e tyre dhe anti-polucion.
Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Tekstura e lehtë dhe fluide shërben si bazë perfekte për fondatinën.
    Mënyra e aplikimit: Tundeni tubetin para aplikimit. Më pas aplikoni një sasi kremi në të gjithë lëkurën me lëvizje rrethore, nga brenda- jashtë duke evituar pjesën përreth syve.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem riparues dhe anti polucion me spf 50 – 30 ml”

SKU: 55732
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara