Krem rigjenerues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

1400 L

Ushqen, qetëson dhe zbut lëkurën

Përshkrim

Ky krem redukton menjëherë ndjenjën e lodhjes. Rrudhat dhe vijat në fytyrë zbuten. Pasuruar me Calendula që zbut dhe ushqen lëkurën, e qetëson dhe ushqen atë. Pluset e saj: -Teksturë kremoze që përthithet menjëherë; – 91% përbërës bimorë; – pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem rigjenerues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml”

SKU: 12194