Krem që i mbron flokët nga nxehtësia deri në 230 °C.

990 L

Për flokë të buta dhe të shëndetshme.

Përshkrim

Kremi është i pasuruar me peptide orizi, të cilat i lënë flokët të butë e që mund ti krihni lehtësisht. Efekti i mbrojtjes nga nxehtësia , i mbron flokët nga temperaturat deri në 230 °C. Pa silikon.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë;
• Agave organike
• Shishe e riciklueshme e bërë nga plastikë e riciklueshme.
Këshilla për aplikimin: Vendoseni në gjatësinë dhe majat e flokëve të thatë ose të lagur. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem që i mbron flokët nga nxehtësia deri në 230 °C.”

SKU: 92316
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara