Krem për sytë riparues & anti-polucion – 15 ml

-30%

Krem për sytë riparues & anti-polucion – 15 ml

L2,380

Zbut dhe I jep shkëlqim lëkurës së kontureve të syve. Formule e mbrojtur me 4 patenta anti rrudhe.

Përshkrim

“Kremi për sytë qetëson lëkurën dhe I jep shkëlqim. Sytë e fryrë dhe rrathët e zinj bëhen më pak të dukshëm.Konturet e syve do të jenë të detoksifikuara, jo me rrathë të zinj dhe vijat në lekurë të reduktuara. Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen ( ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.

Efikasiteti: Sytë menjëherë janë të qetësuar dhe vijat në lëkurë të reduktuara

Avantazhet: -94% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale, pa silikon, pa ngjyrues

Mënyra e aplikimit: Aplikoni kremin në konturet e syve me anë të mekanizmit me 3 sfera metalike, nga brenda konturit, jashtë. Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në fund të rutinës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për sytë riparues & anti-polucion – 15 ml”

SKU: 17793
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?