Krem për sytë Bright Botanical 15ml

3690 L

Përshkrim

Kremi për sytë Bright Botanical redukton njollat, hidraton në fellësi, zbeh rrathët e zinj dhe qetëson konturin e syve falë formulës së tij të pasur me ekstrakt të farave White Tagua dhe acid hyaluronic.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshmëm

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në konturet e syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për sytë Bright Botanical 15ml”

SKU: 47492
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara