-20%

Krem për hidratim intensiv, për lëkurë të thatë 50ml

0 out of 5

1520 L

Non-stop hidratim për 48h, për lëkurë normale në të thatë.

Përshkrim

Falë këtij kremi super hidratues për lëkurë normale në të thatë, lëkura ushqehet menjëherë dhe rifiton rehati. Për 48 orë lëkura është vazhdimisht e hidratuar, e freskët dhe plot jetë nga mëngjesi në darkë. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi.

Avantazhet:

  • teksturë kremoze;
  • pa paraben;
  • pa vajra minerale;
  • kavanoz qelqi i riciklueshëm.

Mënyra e aplikimit: Aplikoni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe darkë.

SKU: 56064