Krem për duart me portokall dhe çokollatë 30 ml

L350

Duar të buta, të hidratuara dhe me aromën e portokallit dhe çokollatës.

Përshkrim

Kremi i duarve me portokall dhe çokollatë, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, është i pasur me gjalp Shea dhe me vaj Makadamia. Ai hidraton, zbut duart dhe lë aromën e mrekullueshme të portokallit dhe çokollatës. Tekstura e tij e lehtë përthithet shumë shpejt nga lëkura duke u falur duarve butësi që zgjat për një kohë të gjatë.
Avantazhet:
• 92% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart me portokall dhe çokollatë 30 ml”

SKU: 83965
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën