Krem për duart me manaferrë 30ml

350 L

Duar të buta, të hidratuara dhe me aromën e ëmbël të manaferrës.

Përshkrim

Kremi i duarve me manaferrë, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, është i pasur me gjalp Shea dhe me vaj Makadamia. Ai hidraton, zbut dhe i lë duart tuaja me aromën e këndshme dhe të ëmbël të manaferrës. Tekstura e tij e lehtë përthithet shumë shpejt nga lëkura duke u falur duarve butësi që zgjat për një kohë të gjatë.
Avantazhet:
• 92% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë Vegane
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart me manaferrë 30ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 79777
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara