-25%

Krem për duart kundër njollave me sf 20

930 L

Ushqen intensivisht, parandalon dhe redukton njollat në duar

Përshkrim

“Kremi i duarve kundër njollaveme spf 20 ushqen lëkurën dhe e mbron nga rrezet e dëmshme. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë ushqyese, e cila penetron menjëherë duke i lënë duart e buta dhe jo të yndyrshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem për duart kundër njollave me sf 20”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 16501