-35%

Krem pas dielli 3 në1 200ml

0 out of 5

1170 L

Hidraton, qetëson dhe riparon lëkurën nga skuqjet e shkaktuara nga dielli.

Përshkrim

Kremi pas diellit 3 në 1 me aromën Monoi, hidraton lëkurën, e qetëson dhe riparon atë nga skuqjet dhe djegiet e shkaktuara nga dielli. Ngjyra e lëkurës duket më e bukur dhe qëndron më gjatë.

Avantazhet:

  • 92% përbërës bimorë
  • Pa vajra mineralë
  • Shishe e riciklueshme

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në fytyrë dhe në trup. Evitoni zonën përreth syve.

SKU: 96130