Krem nate trajtim riparues + anti-polucion për të gjitha tipet e lëkurës – 50ml

-30%

Krem nate trajtim riparues + anti-polucion për të gjitha tipet e lëkurës – 50ml

L3,290

Riparon lëkurën dhe zbut efektet negative të polucionit. Formulë e mbrojtur me 4 patenta anti rrudhë.

Përshkrim

“Kremi i natës qetëson lëkurën dhe fytyra juaj do rifitojë shkëlqimin natyral. Natë pas nate, lëkura do jetë e detoksifikuar, e riparuar dhe vijat në lëkurë do të zbuten. Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen (ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.

Avantazhet: -teksturë kremoze që ushqen dhe rigjeneron lëkurën gjatë gjumit; – 92% e përbërësve me origjinë bimore; – pa vajra minerale, pa ngjyrues; – kavanoz I riciklueshem

Menyra e aplikimit: Aplikoni pak krem në të gjithë fytyrën me lëzivje nga brenda jashtë, duke shmangur konturin e syrit. Lëreni gjatë natës dhe do të zgjoheni me lëkurë të fresket dhe të ushqyer. Aplikojeni çdo natë në të gjithë fytyrën pasi të keni vendosur serumin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem nate trajtim riparues + anti-polucion për të gjitha tipet e lëkurës – 50ml”

SKU: 45693
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?