-30%

Krem nate Filler Vegetal 50ml

2940 L

Ushqen, zbut lëkurën dhe redukton rrudhat.

Përshkrim

Me kremin e natës Filler Vegetal do të vini re që ditë pas dite, lëkura juaj do të duket më e fortë dhe pas 6 javësh, edhe rrudhat e theksuara reduktohen. Që në zgjimin e parë do të shikoni që lëkura juaj është më e butë, e ushqyer dhe me më pak rrudha.

Ekstrakti i bimës Ice Plant stimulon prodhimin natyral të acidit hyaluronic i cili mbush rrudhat.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni kremin çdo darkë në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem nate Filler Vegetal 50ml”

SKU: 07696