-40%

Krem nate anti rrudhë dhe fortësi

2340 L

Rikthen fortësinë e lëkurës natë pas nate

Përshkrim

Ky krem mbush rrudhat e krijuara. Sapo zgjoheni lëkura është më e fortë dhe rrudhat më të mbushura. Kërkuesit I bukurisë bimore kanë zgjedhur “Bimën e jetës” për aftësitë e saj për të mbijetuar në kushte ekstreme. Goma acacia nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hyaluronik Avantazhet: Tekstura balm ushqen intensivisht lëkurën dhe mbush rrudhat. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni çdo mbrëmje në të gjithë fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem nate anti rrudhë dhe fortësi”

SKU: 57824
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën