-20%

Krem mbrojtës me spf 30 për fytyrën dhe trupin 50ml

L792

Mbron dhe hidraton intensivisht lëkurën.

Përshkrim

Kremi me spf 30 mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB dhe djegiet nga dielli. Ai hidraton, qetëson dhe mbron lëkurën tuaj.

Këshilla e përdorimit: Tundeni përpara përdorimit. Aplikojeni në fytyrë dhe trup. Shmangni zonën e syve. Aplikojeni shpesh në çdo ekspozim dhe pas notit, fshirjes me peshqir ose djersitjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtës me spf 30 për fytyrën dhe trupin 50ml”

SKU: 42978
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën