Krem mbrojtës me spf 30-150 ml

2900 L

Mbron dhe hidraton lëkurën.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe djegja nga dielli. Lëkura hidratohet, zbutet dhe ka një aromë të këndshme. Kremi ka një teksturë të lehtë e cila përthithet menjëherë nga lëkura. Pa vajra minerale. Këshilla për përdorimin: Tundeni mirë para se ta aplikoni. Lyeni të gjithë trupin dhe fytyrën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem mbrojtës me spf 30-150 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 73728
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara