Krem likuid që riformon lëkurën- 50 ml

-30%

Krem likuid që riformon lëkurën- 50 ml

L2,800

Krem likuid që riformon lëkurën-për të gjithë tipet e lëkurës

Përshkrim

“Ky fluid I pasur me kolagjenin e koncentruar të bimës Ajuga Reptans, hidraton dhe I jep shkëlqim lëkurës tuaj. Nga muaji I parë rrudhat reduktohen, lëkura është më e fortë dhe e riformuar. Avantazhet: 98% e përbërësve me origjinë bimore;Pa vajra minerale. Këshilla për aplikimin: Aplikoni çdo mëngjes në fytyrë dhe në qafë.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem likuid që riformon lëkurën- 50 ml”

SKU: 32044
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?