Krem hidratues për duart 75ml.

490 L

Hidraton intensivisht dhe zbut duart tuaja.

Përshkrim

Ky krem duash, i pasuruar me Arnica nga La Gacilly, hidraton menjëherë duart tuaja duke i mbajtur ato të buta për një kohë të gjatë.
Avantazhet:
• 93% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Me Arnica organike rritur në La Gacilly.
• Prodhuar në Francë.
• Pa vajra mineral.
• Pa silikon.
• Vegan.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues për duart 75ml.”

SKU: 98652
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara