Krem hidratues non-stop për 48H – Lëkurë normale në mikse, 50 ml

-25%

Krem hidratues non-stop për 48H – Lëkurë normale në mikse, 50 ml

L1,600 L1,200

Non-stop hidratim për 48h

Përshkrim

Me këtë xhel krem, lëkura është menjëherë e mbushur plot ujë. Për 48 ore, është vazhdimisht e hidratuar. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Pluset: Teksturë fluide e lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura; -90% përbërës bimorë; – pa paraben; – pa ngjyrues; – pa vajra minerale. Mënyra e aplikimit: Aplikoni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe darkë. -Testuar dermatologjikisht, studim klinik ne 22 raste dhe rezultoi hidratim 48 orë pas 2 javësh aplikimi në mëngjes dhe darkë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues non-stop për 48H – Lëkurë normale në mikse, 50 ml”

SKU: 13323
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?