Krem hidratues me SPF 20- Lëkurë normale në mikse, 50 ml

-25%

Krem hidratues me SPF 20- Lëkurë normale në mikse, 50 ml

L1,600 L1,200

Hidraton dhe mbron lëkurën

Përshkrim

Falë kremit hidratues me SPF 20, lëkura është menjëherë e hidratuar dhe me shkëlqim. Gjatë gjithë ditës, ajo qëndron e hidratuar si dhe e mbrojtur nga agresione të jashtme dhe rrezet UV. Tekstura kremoze përthithet menjëherë nga lekura. Pluset: – 8 ore hidratim pa ndërprerje, lëkure plot shkëlqim; – pa vajra minerale; – kavanoz i riciklueshëm; – Vegan. Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në të gjithë fytyrën cdo mëngjes. -E testuar dermatologjikosht në 12 femra.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues me SPF 20- Lëkurë normale në mikse, 50 ml”

SKU: 99462
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?