Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

L1,000

Hidraton, mbron dhe i jep butësi lëkurës tuaj.

Përshkrim

Një krem që lë lëkurën tuaj të butë, të hidratuar dhe të mbrojtur. Pasuruar me Kamomil që forcon dhe zbut lëkurën. Pluset e saj: -teksturë e lehtë dhe shumë kremoze;-93% përbërës bimorë; – pa vajra minerale; -pa ngjyrues; -pa paraben

1 shqyrtim për Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

  1. 5 nga 5 të mundshëm

    Xhensila

    Padyshim eshte krem cudiberes,eshte fantastik,jo vetem qe te hidraton lekuren por edhe ta qeteson dhe nuk krijon akne.Jam shume e kenaqur e mar shpesh sa here me mbaron sepse nuk rri dot pa te…


Shtoni një shqyrtim

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 11272
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara