Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

-25%

Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml

L1,000 L750

Hidraton, mbron dhe i jep butësi lëkurës tuaj.

Përshkrim

Një krem që lë lëkurën tuaj të butë, të hidratuar dhe të mbrojtur. Pasuruar me Kamomil që forcon dhe zbut lëkurën. Pluset e saj: -teksturë e lehtë dhe shumë kremoze;-93% përbërës bimorë; – pa vajra minerale; -pa ngjyrues; -pa paraben

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues dite/nate – Për të gjitha tipet e lëkurës, 50 ml”

SKU: 11272
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?