Krem dushi ushqyes- 200 ml

-20%

Krem dushi ushqyes- 200 ml

L890 L712

Ushqen dhe zbut lëkurë gjatë dushit

Përshkrim

Me më shumë se 2/3 me vajra bimor, ky krem ushqyes mbron lëkurën nga tharja. Lëkura zbutet dhe ushqehet gjatë dushit. Ai ka në përbërje tërshërë që njihet për vetitë e e saj zbutëse. 99% e përbërësve ka origjinë bimore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dushi ushqyes- 200 ml”

SKU: 34733
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?