Krem duarsh me vaj ulliri – 30 ml

390 L

Kënaqësia e një kremi durash hidratues dhe relaksues

Përshkrim

Duart tuaja janë të buta, të hidratuara dhe me një aromë delikate. Kërkuesit e bukurisë bimore kanë kombinuar gjalpin Shea dhe vajin e ullirit, për duar të buta, të hidratuara dhe me aromë të këndshme.

Avantazhet:

  • 96% e përbërësve janë me origjinë bimore;
  • pa vajra minerale; pa paraben

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem duarsh me vaj ulliri – 30 ml”

SKU: 28172