Krem dite riparues & anti-polucion për lëkurë normale në të yndyrshme – 50ml

-30%

Krem dite riparues & anti-polucion për lëkurë normale në të yndyrshme – 50ml

L3,290

Riparon lëkurën dhe zbut efektet negative të polucionit. Formulë e mbrojtur me 4 patenta anti rrudhë.

Përshkrim

“Ky krem rifreskon lëkurën tuaj, e ushqen dhe I jep shkëlqim. Ditë pas dite rrudhat reduktohen. Lëkura forcohet dhe riparohet. Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen ( ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion. Ky krem është për lëkurë normale në të yndyrshme.

Avantazhet: -tekstura xhel ka aftësinë të matifikojë lëkurën ; -98% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale; – kavanoz i riciklueshem
Mënyra e aplikimit: Merni pak krem, vendoseni në pëllëmbën e duarve dhe përhapeni në fytyrë me lëvizje nga brenda jashtë. Aplikojeni cdo mëngjes pas serumit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite riparues & anti-polucion për lëkurë normale në të yndyrshme – 50ml”

SKU: 55677
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?