Krem dite likuid

-50%

Krem dite likuid

L4,700 L2,350

Rivitalizon shkëlqimin e lëkurës tuaj

Përshkrim

“Me kremin I ditës lëkura do të jetë menjëherë rrezatuese,e qetësuar dhe e përsosur. Ditë pas dite rrudhat zbuten dhe vijat bëhen më pak të dukshme. Ky krem ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave.
Avantazhet: Kremi ka një teksturë fluide e cila I jep lëkurës menjëherë një pamje rrezatuese.
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes në të gjithë fytyrën. Masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvizje rrethore.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite likuid”

SKU: 6400
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?